Op zondag 30 april om 17.30 uur staan de compagnieën & crews van balletschool Toi, moi et la Danse (Evergem & Oosterzele) voor het eerst, in het 15 jarig bestaan van de dansschool, op de planken van het Capitole in Gent.
Er werd de laatste maanden al hard gewerkt aan de voorbereidingen van de eerste editie van Gracieux, een galavoorstelling om dans in de kijker te zetten. Tijdens het gala worden de mooiste choreografieën
gebracht van de leerlingen uit de compagnieën & crews. De focus ligt op klassiek ballet & moderne jazz dans maar ook hip-hop komt aan bod.
Glen Lambrecht brengt op het gala 2 nieuwe choreografieën, waarvan een mannelijk duet en daarnaast ook een groepsdans met de leden van het gezelschap. Delfien Neirynck, oprichtster van Toi, Moi et la Danse, heeft nog veel plannen met het Gala. “Dit jaar focussen we op onze eigen dansers en een gastcompagnie, maar de bedoeling is dit naar volgende jaren open te trekken naar andere compagnieën en hun ook de kans te geven om in prachtige zalen zoals het Capitole te dansen.”
Er zijn nog kaarten te verkrijgen via de site van de Capitole.
Tickets: https://www.capitole-gent.be/nl/event/gracieux-251851f4