120 bewoners verhuisden naar WZC Berkenhof

Johan Van Bever
23 juni 2020 - 11:47
120 bewoners verhuisden naar WZC Berkenhof

De 120 bewoners van WZC Het Lindeken verhuisden dinsdag naar hun aanpalende nieuwbouw, WZC Het Berkenhof in de Kloosterstraat in Merelbeke. Eerder had de familie van de bewoners de meeste spullen al naar de nieuwe kamers gebracht.

Het oude gebouw was dringend aan vervanging toe. Het kende heel wat gebreken en ook voor het personeel geeft het werken in een nieuwbouw een nieuw elan. Een officiële opening is momenteel niet mogelijk, maar wordt wel gepland in het najaar. De bouw van WZC Berkenhof heeft 2,5 jaar geduurd en kon tijdens de coronacrisis toch afgewerkt worden, op enkele details na.

Op 4 juli begint de sloop van het oude gebouw. Daar komen dan nog vijf flats en een kiss and ridezone. Bij de verhuis kwamen heel wat medewerkers uit de andere zorginstellingen van De Zorgband een handje toesteken, onder meer uit Laarne en Destelbergen. De totale renovatie van de campus aan de Kloosterstraat in Merelbeke zal meer dan 30 miljoen euro gekost hebben.

Laatst gespeeld op Accent

16:56
cover of CAMILLE with Magie

CAMILLE

Magie
16:51
cover of PRINCE with Sexy M.F.

PRINCE

Sexy M.F.
16:47
cover of LEAGUE OF LEGENDS X NEW JEANS with GODS

LEAGUE OF LEGENDS X NEW JEANS

GODS
16:43
cover of TINA TURNER with We Don

TINA TURNER

We Don't Need Another Hero
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.