Akkoord over ecowijk Gantoise in Gentbrugge

Johan Van Bever
5 oktober 2022 - 23:14
Akkoord over ecowijk Gantoise in Gentbrugge

Er is een akkoord tussen sogent, projectontwikkelaar De Stip en buurtcomité Ecowijk Gantoise over de toekomst van het bouwproject op de vroegere terreinen van het Jules Ottenstadion.

Het aantal verdiepingen van het project wordt ingeperkt, waardoor er minder woningen ingepland worden. Verder wordt er nog steeds ingezet op behoud van groen en verdere afstemming met de buurt. 

De grootste wijziging gebeurt op het vlak van de bouwhoogte. Door het aantal verdiepingen te beperken, wordt ook het aantal woningen bijgesteld. Langs de Tennisstraat, de Van Laethemstraat en de Bruiloftstraat zal er niet hoger dan drie verdiepingen gebouwd worden. Aan de parkzijde zijn dat er vier en op de kop van het park, op één plaats, vijf. Behalve de bijgestelde bouwhoogte, wordt er nog steeds ingezet op behoud van groen en verdere afstemming met de buurt.

Laatst gespeeld op Accent

01:41
cover of CLUB CONNECTION with Into My Mind

CLUB CONNECTION

Into My Mind
01:37
cover of DEBORAH DE LUCA with Hey Britney

DEBORAH DE LUCA

Hey Britney
01:33
cover of ROTTERDAM TERMINATION SOURCE with Poing

ROTTERDAM TERMINATION SOURCE

Poing
01:30
cover of BUNT. with Paperplanes

BUNT.

Paperplanes
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.