De blokperiode is begonnen en ook nu kunnen studenten weer terecht op verschillende bloklocaties in de stad. Voor het eerst gooien enkele Gentse woonzorgcentra hun deuren open, en dat zelfs ’s nachts.
Zo kunnen in woonzorgcentrum De Vijvers in Ledeberg tot 10 studenten van 18 uur tot 7 uur ’s ochtends blokken. En bij studeren horen uiteraard ook pauzes. Daarom zorgt het woonzorgcentrum voor enkele passende activiteiten ’s avonds, zodat de studenten de bewoners wat beter leren kennen. Ze kunnen bijvoorbeeld een rondje duofietsen in het park met François, Rummikub spelen met Georges en Julienne of tomatenplantjes verzorgen met Marcel.
Naast de woonzorgcentra kunnen de studenten nog op heel wat andere locaties blokken. Dat kan bijvoorbeeld voor de eerste keer in de Sint-Pieterskerk. Een plek reserveren voor een van de bloklocaties kan via de website studentingent.be/bloklocaties.