Canisha houdt veiling

Johan Van Bever
21 mei 2020 - 6:15
Canisha houdt veiling

De vzw Canisha is zwaar getroffen door de corona-crisis. Alle activiteiten ten voordele van de vereniging zijn afgelast. Canisha hoopt een deel van haar werkingsmiddelen te redden met een online veiling.

Canisha leidt assistentiehonden op en plaatst die vervolgens bij mensen met een beperking. Op die manier verhoogt hun zelfstandigheid en zelfredzaamheid. Canisha koopt zelf de puppy’s en leidt de honden gratis op.

Jits Van Belle veilt een uniek mondmasker van Familie en drie van haar eigen CD’s. Jan Schepens en Katja Retsin veilen een gesigneerde foto van Jan als Beest in ‘Belle en het Beest’ en drie kinderboekjes die Katja maakte. Alain Remue zal de hoogste bieder op zijn aanbod een dagje als inspecteur van de cel voor Vermiste Personen laten meelopen.

De veiling verloopt via de evenementenpagina van Canisha op Facebook. Wie anoniem wil bieden, kan dat per e-mail doen. De veiling start op 29 mei om 17 uur en loopt tot 1 juni om 18 uur.

Laatst gespeeld op Accent

23:04
cover of LINKA & GREGOR POTTER with Lost In Techno

LINKA & GREGOR POTTER

Lost In Techno
23:01
cover of SANDER VAN DOORN FEAT. ROBERT FALCON with Rapture

SANDER VAN DOORN FEAT. ROBERT FALCON

Rapture
21:58
cover of YVES DE RUYTER with ... Animals

YVES DE RUYTER

... Animals
21:52
cover of MACEO PLEX with All Night (Garage Version)

MACEO PLEX

All Night (Garage Version)
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.