Een onwaarschijnlijke Eva

Johan Van Bever
29 mei 2022 - 13:16
Een onwaarschijnlijke Eva

Toneelauteur- en regisseur Tom Schockaert uit Wetteren heeft nu ook een eerste boek geschreven. ‘Voor wie graag eens uitbundig lacht’, zegt hij zelf.

In ‘Een onwaarschijnlijke Eva’ wordt een man stapelverliefd op een foto die hij zag op sociale media. Eva, een amateurmodel, woont ergens tussen Deurne en Antwerpen. Hij beslist haar te zoeken, te vinden en lief te hebben. Op zijn queeste naar die verre en vreemde stad ontmoet hij tal van ‘rare mensen’ en verzeilt hij in de meest ‘bizarre situaties.’

Enkele recensies zeggen: Het is een meeslepend en absurd komisch verhaal over vriendschap, liefde, passie en lust. De roman leest als een trein, het laat je huilen en doet je lachen. Vaak huilen van het lachen. ‘Een onwaarschijnlijke Eva’ vraagt naar meer en is ongetwijfeld het meest sexy verhaal dat de afgelopen jaren te boek stond.

Laatst gespeeld op Accent

21:01
cover of Mixed by Royal-T with AirPlay Guest Mix

Mixed by Royal-T

AirPlay Guest Mix
19:57
cover of MR REWIND with Right Back (Radio Master)

MR REWIND

Right Back (Radio Master)
19:54
cover of KID CUDI VS CROOKERS with Day

KID CUDI VS CROOKERS

Day 'N' Nite
19:50
cover of JACK WHITE, ALICIA KEYS with Another Way To Die

JACK WHITE, ALICIA KEYS

Another Way To Die
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.