Ook deze zomer staan er extra openbare toiletten op drukke locaties in Gent. Dit jaar zijn er bovendien twee locaties bijgekomen. Naast het Citadelpark, Houtdok en Keizerspark is er nu ook een openbaar toilet in het Rabot en in het Wolterspark.
In totaal opent de Stad Gent deze zomer vijf extra openbare toiletten. Sinds afgelopen weekend staat er een toiletcontainer in het Citadelpark (tussen de speeltuin en de kiosk), aan het Houtdok (aan het Kapitein Zeppospark) en in het Keizerspark (op parking Neerscheldestraat aan het buurtcentrum), maar er zijn ook twee nieuwe locaties. Er staat een toiletcontainer aan Minus One in de Rabotwijk en in het Wolterspark is het sanitair aan het Het Buurthuisje deze zomer publiek toegankelijk.
De openbare toiletten blijven staan tot eind september. Ze zijn elke dag geopend van 9 tot 19 uur en zijn rolstoeltoegankelijk. De toiletten worden ook dagelijks gereinigd.