Lockers op Gentse Feesten

Johan Van Bever
15 juli 2023 - 8:45
Lockers op Gentse Feesten

Tijdens de Gentse Feesten zijn er voor het eerst lockers voor bezoekers die een rugzak, handtas, kledij of ander materiaal even kwijt willen.

Er staan in totaal 144 exemplaren aan de trappen van het stadhuis aan de Botermarkt. Als blijkt dat er extra lockers nodig zijn, dan kunnen er nog bijkomen. Bezoekers kunnen om het even wanneer een locker huren voor een periode van 24 uur, en kunnen die locker dan onbeperkt gebruiken. Wie zeker wil zijn, kan ook een locker reserveren.

Er zijn kleine lockers met stopcontact (6 euro), grote lockers zonder stopcontact (8 euro) en grote lockers mét stopcontact (9 euro). Wie een locker wil reserveren, kan dat via https://reservations.mlunit.eu/iframe/239. Let wel, de lockers die de limiet van 24 uur overschrijden zonder bijbetaling, worden elke dag tussen 10 en 12 uur leeggehaald. De inhoud gaat naar de verloren voorwerpen bij de Gentse politie. Wie vragen heeft over de lockers, kan terecht bij eventreservations@mobilelocker.eu.

Laatst gespeeld op Accent

03:48
cover of THE STREETS with Troubled Waters

THE STREETS

Troubled Waters
03:44
cover of BILLIE EILISH with Bad Guy

BILLIE EILISH

Bad Guy
03:42
cover of BANKZITTERS with Offline Beschikbaar

BANKZITTERS

Offline Beschikbaar
03:38
cover of CHICANE FT. BRYAN ADAMS with Don

CHICANE FT. BRYAN ADAMS

Don't Give Up
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.