Michael Vanthourenhout gehuldigd

Johan Van Bever
9 november 2022 - 1:26
Michael Vanthourenhout gehuldigd

Michael Vanthourenhout werd gehuldigd in het gemeentehuis van Wetteren. De veldrijder werd afgelopen zondag Europees kampioen. Zondagavond  na de wedstrijd werd hij al in de bloemen gezet in Markt 17 in Wetteren, waar zijn supporterslokaal is.

De wedstrijd in Namen was naar eigen zeggen een van de zwaarste wedstrijden die hij ooit reed. Op het loodzware en modderige parcours was het een strijd van man tegen man, Vanthourenhout tegen Lars Van der Haar. Op zijn 28ste won Vanthourenhout voor het eerst een kampioenschap bij de elite. Eerder had hij wel al een wereldbekerwedstrtijd gewonnen in Tabor.

Als belofte was de Wetteraar al Europees en wereldkampioen. De titel betekent heel veel voor hem. Hij reed nog nooit in een kampioenentrui bij de elite en dit was dan ook de grootste zege uit zijn leven.

Zijn volgende wedstrijd rijdt hij op 11 november in Niel, en voor het eerst in de Europese kampioenentrui.

Laatst gespeeld op Accent

02:08
cover of WILL.I.AM, JUSTIN BIEBER with #ThatPower

WILL.I.AM, JUSTIN BIEBER

#ThatPower
02:04
cover of HARRY ROMERO X LEO WOOD with Fool For Love (Chris Lake Edit)

HARRY ROMERO X LEO WOOD

Fool For Love (Chris Lake Edit)
02:01
cover of JONAS BLUE, JACK & JACK with Rise

JONAS BLUE, JACK & JACK

Rise
01:58
cover of BEBE REXHA & DAVID GUETTA with One in a Million

BEBE REXHA & DAVID GUETTA

One in a Million
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.