De expo 90’s in het Huis van Alijn in Gent mocht al 38.000 bezoekers ontvangen. Op 28 november verschijnt het bijhorende boek ‘De jaren ’90’. Dat telt meer dan 200 pagina’s en neemt lezers mee op een nostalgische trip doorheen de nineties.
Nog tot en met 21 april 2024 loopt in het Huis van Alijn een tentoonstelling rond de jaren ’90. De succesvolle expo kreeg intussen al zo’n 38.000 bezoekers over de vloer, en binnenkort verschijnt bij Uitgeverij Lannoo het bijhorende boek ‘De jaren ’90’. Het boek telt 208 pagina’s en is opgebouwd volgens thema’s als massaconsumptie, reizen, 90’s kids en muziek.
Het voorwoord is van Steven Van Herreweghe, die op VRT Eén het programma ‘De jaren 90 voor tieners’ presenteerde. Het boek kost 25 euro en is vanaf 28 november 2023 te koop in de museumshop van het Huis van Alijn en in de boekhandels.