Oppositie Wetteren wil uitleg over centrumvisie

Gepost door Johan Van Bever op 7 februari 2022 - 16:48

De oppositiepartijen N-VA en Open VLD willen een klare kijk krijgen op de centrumvisie die de gemeente voorbereidt en roepen een commissie samen.


De raadsleden Paul Lauwers en Savas Moschidis (Open VLD) en Ira-Lina Piscador en Peter Blancquaert (N-VA) klagen over het gebrek aan inspraak. De opmaak van de ‘centrumvisie’, die de toekomst van Wetteren voor vele decennia zal bepalen, nadert de eindfase. Nochtans hebben de betrokken handelaars, inwoners en gemeenteraadsleden er tot op de dag van vandaag het raden naar.


Oppositiepartijen N-VA en Open VLD roepen daarom op donderdag 10 februari een commissie samen waar de plannen uitgebreid voorgesteld en in alle openheid besproken moeten worden. De opname van de commissie wordt kort nadien op de website van de gemeente geplaatst.


“Dit plan overstijgt de verantwoordelijkheid van de huidige meerderheid, die net de helft van onze bevolking vertegenwoordigt en er binnen een kleine drie jaar waarschijnlijk niet meer is. Nochtans is dit dossier nog nooit onderwerp van politiek debat geweest”.

Laatst gespeeld op Radio Accent

Nu speelt

SHAKIRA, ALEJANDRO SANZ

La Tortura
06:33

BRITNEY SPEARS

Till The World Ends
06:31

AVA MAX

Weapons
06:27

POST MALONE, 21 SAVAGE

Rockstar
06:23

DANIEL STEINBERG

Home Wrecker
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Dit is een test

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.