Schaatsen voor het goede doel

Johan Van Bever
22 september 2023 - 10:38
Schaatsen voor het goede doel

Na 5 maand zomerslaap ontwaakt ijsbaan Kristallijn op vrijdag 22 september voor 7 maand wintersportplezier. Traditioneel wordt de aftrap van het schaatsseizoen gegeven op vrijdagavond met een schaatsbeurt ten voordele van het goede doel.

Iedereen kan schaatsen aan 2 euro per persoon. De opbrengst hiervan wordt integraal geschonken aan ‘Artsen Zonder Grenzen’. Er wordt een grote opkomst verwacht tijdens deze schaatsbeurt van 20u00- 22u00. Alle schaatsclubs, vaste klanten en heel wat recreanten zijn jaarlijks aanwezig. Verwacht zullen er 600 personen aanwezig zijn.

Deze grote hoeveelheid schaatsers brengt met zich mee dat de ijslaag meteen in topconditie moet zijn. Een zachte start van het schaatsseizoen is niet aan de orde.

Laatst gespeeld op Accent

14:27
cover of DEMI LOVATO with Heart Attack

DEMI LOVATO

Heart Attack
14:23
cover of PAUL WOOLFORD, LEWIS THOMPSON, MNCK with 16 Again

PAUL WOOLFORD, LEWIS THOMPSON, MNCK

16 Again
14:18
cover of PARADISIO with Un Clima Ideal

PARADISIO

Un Clima Ideal
14:15
cover of DAWN PENN with You Don

DAWN PENN

You Don't Love Me (No, No, No)
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.