Sinterklaas meert aan in Kapitein Zeppospark

Johan Van Bever
31 oktober 2022 - 22:52
Sinterklaas meert aan in Kapitein Zeppospark

dit jaar zetten de goedheilig man en zijn Pieten voor het eerst voet aan wal bij het Kapitein Zeppospark aan het Houtdok.

Bij de intrede vorig jaar aan bibliotheek De Krook moesten kinderen ouder dan 10 nog een mondmasker aan, twee jaar geleden werd de intrede zelfs geschrapt en stuurde Sinterklaas gepersonaliseerde filmpjes. Maar dit jaar gaat de intrede zoals vanouds door, en voor het eerst op een nieuwe locatie: het Kapitein Zeppospark aan het Houtdok.

Alle kinderen zijn welkom op zondag 13 november 2022 vanaf 15 uur. Rond 15.30 uur wordt de boot verwacht, om 16 uur is er een welkomst- en verrassingsmoment en spreekt Sinterklaas alle Gentse kinderen toe. Van 16.30 tot 17.30 uur kunnen kinderen de Sint persoonlijk ontmoeten. Het volledige programma is te vinden op www.stad.gent/sinterklaas.

Laatst gespeeld op Accent

01:17
cover of YOTTO with Skin

YOTTO

Skin
01:13
cover of MACKENZIE, JESSY with Alive

MACKENZIE, JESSY

Alive
01:10
cover of EATS EVERYTHING FEAT. FATBOY SLIM with Bristol to Brighton

EATS EVERYTHING FEAT. FATBOY SLIM

Bristol to Brighton
01:07
cover of USURA with Open Your Mind

USURA

Open Your Mind
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.