Studio JIJWEET gaf jongeren een stem

Johan Van Bever
20 mei 2021 - 12:06
Studio JIJWEET gaf jongeren een stem

Acteur Nathan Naenen maakte met Studio JIJWEET een maand lang live radio met jongeren uit jeugdvoorzieningen. De laatste van de 5 uitzendingen werd gemaakt in het Prullenbos.


De uitzendingen werden gestreamd, telkens vanuit vijf jeugdvoorzieningen, een in elke provincie. De liveshow wou jongeren die weinig gehoord worden een stem geven en een hart onder de riem steken. Per uitzending konden de jongeren uit de voorziening waar men te gast was, hun verhaal kwijt. Voor de laatste aflevering kwam Koningin Mathilde op bezoek, via zoom. De jongeren konden haar vragen stellen. Het project was een initiatief van het agentschap Opgroeien en kaderde in het relanceplan van ‘Zorgen voor morgen’ van de Vlaamse Regering.


Studio JIJWEET trok naar jongeren in Brugge, Hoeilaart, Turnhout, Gent en Genk. De laatste aflevering was bedoeld in Lionshulp in Gent maar in het gebouw aan de Golfweg zelf was er te weinig ruimte om coronaveilig te werken. Daarom werd uitgeweken naar de Boskabanne van het domein Prullenbos, op de grens van Wetteren en Laarne. De Belgische singer-songwriter Moment Millionaire (Arne Vanhaecke) zorgde voor live muziek.

Laatst gespeeld op Accent

16:00
cover of MICHAEL JACKSON with Remember The Time

MICHAEL JACKSON

Remember The Time
15:54
cover of EURYTHMICS with Sexcrime (Nineteen Eighty Four)

EURYTHMICS

Sexcrime (Nineteen Eighty Four)
15:51
cover of JAMES HURR FT. IKA CROSSFIELD with Sun is Shining

JAMES HURR FT. IKA CROSSFIELD

Sun is Shining
15:47
cover of MURRAY HEAD with One Night In Bangkok

MURRAY HEAD

One Night In Bangkok
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.