Turborotonde Merelbeke is open

Johan Van Bever
22 oktober 2023 - 8:53
Turborotonde Merelbeke is open
Vrijdag werd de turborotonde aan de Hundelgemsesteenweg (N444) en de Guldensporenlaan (R4) officieel geopend. De werken zijn volledig achter de rug. De heraanleg van de rotonde moet de veiligheid van fietsers verhogen, maar zorgt ook voor een vlottere doorstroming van het verkeer.
In het verleden was de rotonde op de kruising van de Hundelgemsesteenweg (N444) met de Guldensporenlaan (R4a) een druk en gevaarlijk punt. Wegen en Verkeer en de gemeente Merelbeke sloegen daarom de handen in elkaar om de weg opnieuw aan te leggen voor vlotter en veiliger verkeer.

De werken startten in april 2023 en werden zorgvuldig gefaseerd om de hinder voor bewoners en ondernemers in de omgeving zoveel mogelijk te beperken. Naast de heraanleg van de rotonde werd immers ook de Hundelgemsesteenweg vernieuwd.

Laatst gespeeld op Accent

02:23
cover of TWOCOLORS & SAFRI DUO with Cynical

TWOCOLORS & SAFRI DUO

Cynical
02:19
cover of JENNIFER LOPEZ, IGGY AZALEA with Booty

JENNIFER LOPEZ, IGGY AZALEA

Booty
02:16
cover of BRITNEY SPEARS with Toxic

BRITNEY SPEARS

Toxic
02:13
cover of JAMES ARTHUR with Just Us

JAMES ARTHUR

Just Us
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.