Werken Dampoort lopen uit

Johan Van Bever
30 januari 2022 - 9:44
Werken Dampoort lopen uit

De derde en meest ingrijpende fase van de werken aan de Dampoort die in november gestart is, zal enkele maanden langer duren dan voorzien.

De vertraging is te wijten aan een tegenvaller met de oude riolering, de interferentie met nutsleidingen en personeelsuitval bij de aannemer door corona-besmettingen.

Het agentschap zal er alles aan doen om de einddatum van de volledige werken nog te halen. De huidige verkeerssituatie blijft ongewijzigd tot augustus, behalve voor de Koopvaardijlaan waar midden februari de rioleringswerken starten en de bereikbaarheid dus wat moeilijker wordt.

Ondertussen is er op vraag van de buurt ook een ingreep gebeurd aan de Zavelput om sluipverkeer te vermijden. De Dampoort en de handelaars in de buurt blijven onveranderd bereikbaar.

Laatst gespeeld op Accent

18:18
cover of CROWDED HOUSE with Weather With You

CROWDED HOUSE

Weather With You
18:14
cover of JON BON JOVI with Midnight In Chelsea

JON BON JOVI

Midnight In Chelsea
18:10
cover of POCO LOCO GANG with Let

POCO LOCO GANG

Let's Go To The Party
18:06
cover of GUN with Word Up

GUN

Word Up
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.