Wetteren droomt van 2030

Johan Van Bever
2 maart 2020 - 13:53
Wetteren droomt van 2030

Iedereen mag zijn droom over Wetteren in 2030 uitschrijven, tekenen, zingen of op een andere manier tonen. Die dromen worden de komende weken verzameld in vier verschillende droomboxen.

Het project is een samenwerking van Alliantie M, PWO, Vormingplus en Beweging.net. De komende weken en maanden organiseren deze verenigingen workshops, vormingen en droomsessies over hoe men zichzelf en de gemeente ziet in 2030. De dromen worden gebundeld om ze in oktober te overhandigen aan de lokale politici. De initiatiefnemers willen dan ook met hen in gesprek gaan en hen de dromen voorleggen.

Er komen vier brievenbussen op verschillende locaties. De eerste staat in het PWO-lokaal op de hoek van de Molenstraat met de Dokter De Bruyckerstraat, rechtover CC Nova, in Wetteren. Daar kan iedereen zijn droom in stoppen. Die kan op elke manier geuit worden, bijvoorbeeld met een tekst of een tekening. Deze dromenbus staat binnen, de andere drie zullen ergens in open lucht een plekje krijgen. Dromen kunnen ook gewoon gemaild worden op alliantiem@gmail.com .

Laatst gespeeld op Accent

02:44
cover of REGARD & ELLA HENDERSON with No Sleep

REGARD & ELLA HENDERSON

No Sleep
02:40
cover of TWENTY 4 SEVEN with Slave To The Music

TWENTY 4 SEVEN

Slave To The Music
02:37
cover of TOM DICE with Me And My Guitar

TOM DICE

Me And My Guitar
02:34
cover of NATALIA with Ready For The Ride

NATALIA

Ready For The Ride
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.