Zone 30 in dorpskern Schellebelle

Johan Van Bever
2 mei 2021 - 10:28
Zone 30 in dorpskern Schellebelle

De N416 doorheen het Dorp van Schellebelle is weer open voor het verkeer. Daar komt een zone 30.

Op de N416 in het centrum van Schellebelle werden de klinkers door asfalt vervangen. De gemeente zal daar nu een zone 30 inrichten. Die gaat in van zodra de borden geplaatst zijn.

Momenteel zijn er enkel twee variabele zone 30 rond de twee schoolomgevingen in de Hoogstraat. Die zone wordt uitgebreid over de ganse dorpskern van Schellebelle, tot aan het begin van de Wettersestraat. Ook de omliggende gemeentewegen op het Dorp worden opgenomen in de zone 30.

De gemeente Wichelen is in overleg met de lokale politie om te bekijken of er mogelijkheden zijn om in de zone 30 trajectcontroles in te voeren op de gewestwegen in Schellebelle en in Wichelen en eventueel de schoolomgeving in Serskamp. De boetes zouden dan via het GAS-reglement gebeuren. Maar het is voorbarig om daar al met zekerheid iets te kunnen over zeggen omdat die GAS-regeling nog ter discussie staat in Vlaanderen.

Laatst gespeeld op Accent

20:19
cover of DAVE LAMBERT with Not Over You

DAVE LAMBERT

Not Over You
20:16
cover of SALOMÉ DE BAHIA with Outro Lugar

SALOMÉ DE BAHIA

Outro Lugar
20:12
cover of STEVE ALLEN with For All Of Time

STEVE ALLEN

For All Of Time
20:08
cover of RAZ NITZAN with The Light In Our Heart

RAZ NITZAN

The Light In Our Heart
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.