Audit van alle gemeentelijke diensten in Oosterzele

Johan Van Bever
18 mei 2023 - 9:11
Audit van alle gemeentelijke diensten in Oosterzele

Het college van burgemeester en schepenen van lokaal bestuur Oosterzele neemt een externe auditor onder de arm. Het doet dat naar aanleiding van de jammerlijke gebeurtenissen in een van de kinderdagverblijven die midden februari aan het licht zijn gekomen.

Op advies van de algemeen directeur licht Oosterzele niet alleen de werking van het OCMW door, maar trekt het de audit door naar alle gemeentelijke diensten. De organisatie ziet zo’n audit als een kans om structureel aan organisatiebeheersing te werken.

Lokaal bestuur Oosterzele grijpt alle verbetermogelijkheden aan, zowel als organisator van kinderopvang als voor alle gemeentelijke diensten. De auditor focust zich eerst op de interne werking en organisatie van de kinderopvang waarvan het OCMW de organisator is. Tegen eind juni verwacht het lokaal bestuur dat een rapport daarover klaar is.

Laatst gespeeld op Accent

23:00
cover of Mixed by Mr.Rewind with Club System "The Radioshow

Mixed by Mr.Rewind

Club System "The Radioshow
22:00
cover of Mixed by Mr. Rewind with Club System "The Radioshow

Mixed by Mr. Rewind

Club System "The Radioshow
20:59
cover of MIXSESSIONS with DJ JURGEN with WEEKEND STARTER

MIXSESSIONS with DJ JURGEN

WEEKEND STARTER
20:52
cover of ABSOLOM with Baby Boomers

ABSOLOM

Baby Boomers
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.