E40 in Erpe-Mere richting Gent 1 nacht afgesloten

Gepost door Johan Van Bever op 4 september 2022 - 9:33

In de nacht van 7 op 8 september sluit het Agentschap Wegen en Verkeer de E40 in de richting van Gent af tussen Aalst en Erpe-Mere.

Voor de vernieuwing van 2 bruggen op de E40 in Erpe-Mere moet er die nacht zwaar werfmaterieel aangevoerd worden via de autosnelweg.  De omvangrijke bouwplaatsmachines kunnen door het gewicht slechts via bepaalde routes aangevoerd worden. Daarom moert de E40 richting Gent afgesloten worden. Dit gebeurt tussen 23 uur op woensdag 7 september en 5 uur op donderdag 8 september.  De snelweg richting Gent, net als de opritten van het complex Aalst richting Gent worden hierbij volledig afgesloten.

Alle verkeer tussen Aalst en Erpe-Mere in de richting van Gent wordt omgeleid via de Siesegemlaan (R41), de Gentsesteenweg (N9) en de  Oudenaardsesteenweg (N46).  Verkeer richting Brussel ondervindt geen hinder.  

Laatst gespeeld op Radio Accent

Nu speelt

MATHIEU KOSS, ALOE BLACC

Never Growing Up
06:16

MARIAH CAREY, WHITNEY HOUSTON

When You Believe
06:13

BLANKA

Solo (EUROVISION 23 POLAND)
06:10

IMANY

Don’t Be So Shy
06:07

THIERRY VON DER WARTH & JAY MASON

One Day At A Time
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Dit is een test

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.