Groepsaankoop CO2-meters in Laarne

Johan Van Bever
10 mei 2021 - 11:25
Groepsaankoop CO2-meters in Laarne

In Laarne wil de gemeente een groepsaankoop CO2-meters starten, niet enkel voor de horecazaken maar voor iedereen die er eentje in huis wil.

Frisse lucht is een van de belangrijkste maatregelen in de strijd tegen het corona-virus. Zo’n CO2-meter geeft indicaties of men al dan niet voldoende verlucht. De gemeente gaat bekijken of deze meters niet via een groepsaankoop aan een zeer voordelige prijs kunnen aangeboden worden aan de ganse bevolking, niet enkel aan de horeca-uitbaters.

Er zijn al heel wat horecazaken die zelf een CO2-meter aankochten. Ook private inwoners kunnen zich veiliger voelen met zo’n meter in huis. De woondienst kan de kopers dan ook advies geven bij het gebruik van de meter.

Het is nog niet duidelijk wanneer de horeca de binnenruimte opnieuw kan openen. Het geeft de gemeente de tijd om de groepsaankoop te organiseren. Andere gemeenten kunnen zelfs meestappen in het Laarnse initiatief.

Laatst gespeeld op Accent

08:10
cover of SHAWN MENDES, CAMILA CABELLO with Señorita

SHAWN MENDES, CAMILA CABELLO

Señorita
08:06
cover of LOREEN with Tattoo (EUROVISION 23 - SWEDEN)

LOREEN

Tattoo (EUROVISION 23 - SWEDEN)
07:58
cover of RAFFA FL with Ritmo

RAFFA FL

Ritmo
07:55
cover of KRISTINE W with Feel What You Want

KRISTINE W

Feel What You Want
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.