Op dinsdag 30 augustus opentĀ het nieuwe kleedkamergebouw op de sportsite Borluut in de Borluutstraat in Sint-Denijs-Westrem.
De American footballclub Ghent Gators maakt al jaren gebruik van de openluchtaccommodatie Borluut, maar de kleedkamers waren dringend aan vervanging toe. Er werd gekozen voor een energiezuinig gebouw, met onder meer zonnepanelen, een groendak en regenwaterrecuperatie. De terreinverlichting werd dan weer vervangen door ledverlichting. Daarnaast is ook aan de toegankelijkheid gedacht. Er is verharding voor de kleedkamers, alle deuropeningen zijn breed genoeg en er is een mindervalidentoilet.
De Ghent Gators doen trouwens ook mee aan de maand van de sportclub, van 1 tot 30 september. Met deze actie wil Sport Vlaanderen de clubs in de kijker zetten en promoten bij de lokale bevolking. De Gators doen mee en stellen al hun trainingen open voor het publiek.