Rock voor Specials TV

Johan Van Bever
5 mei 2020 - 18:41
Rock voor Specials TV

Het jaarlijkse festival Rock voor Specials op Doornzele Dries zal deze zomer niet doorgaan. Daarom werd besloten om een Rock voor Specials TV te lanceren.

Het festival voor mensen met een beperking lokt elk jaar duizenden toeschouwers en zou dit jaar plaatsvinden op 1 en 2 juli. Corona heeft daar anders over beslist. Het wordt niet hetzelfde dan samen op een festivalweide te vertoeven maar het wordt toch ook speciaal belooft de organisatie. Aan iedereen wordt nu gevraagd om eens na te denken over hoe men elk voor zichzelf het festival beleeft.

Met die gedachte kan men dan creatief aan de slag gaan. Het resultaat mag naar de organisatie gestuurd worden. Met alle inzendingen wordt dan op 1 en 2 juli Rock voor Specials TV gemaakt. Elke vorm van creativiteit is vrij te kiezen. Dat kan gaan van een videoclip of verzoeknummer aanvragen tot zelf een filmpje, gedicht of lied te malen.

Alle inzendingen worden ten laatste op 31 mei verwacht op info@rockvoorspecials.be

Laatst gespeeld op Accent

17:26
cover of ARSENAL with Melvin

ARSENAL

Melvin
17:22
cover of TIËSTO X MATHAME with Feel Your Ghost

TIËSTO X MATHAME

Feel Your Ghost
17:17
cover of JANET JACKSON with Nasty

JANET JACKSON

Nasty
17:14
cover of DJ MILANO FT. AMBER with Love is An Angel

DJ MILANO FT. AMBER

Love is An Angel
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.