Sportpark De Cirkel is bijna klaar

Gepost door Johan Van Bever op 21 juni 2021 - 16:07

Het einde van de werken aan het sportpark de Cirkel aan de Bellekouter in Schellebelle zijn in zicht. Er is nu ook een gebruiksovereenkomst voor verenigingen die een terrein willen huren.

De atletiekpiste en het kunstgrasveld zijn opgeleverd. Nu kunnen de clubs deze nieuwe accommodatie in gebruik nemen. Aan de kantine, met terras, wordt de laatste hand gelegd. Vermoedelijk in augustus is ook dat klaar.

Er zijn drie hoofdgebruikers die het leeuwendeel van de tijd van de sportvelden gebruik zullen maken. Dat zijn de atletiekvereniging ACES en de voetbalclubs SK Wichelen en KVV Schelde. Voor de overige vrije momenten is een gebruiksovereenkomst gemaakt waaraan met zich dient te houden.

De kantine zal gratis ter beschikking gesteld worden maar voor de buitenterreinen wordt een vergoeding gevraagd.

Laatst gespeeld op Radio Accent

Nu speelt

CULTURE BEAT

Inside Out
07:27

MILEY CYRUS

River
07:24

TAKE THAT

Sure
07:20

STEPHEN SANCHEZ & EM BEIHOLD

Until I Found You
07:16

ADELE

Rolling In The Deep
Bekijk meer platen
X

Stuur een bericht

Wil jij iets kwijt aan onze presentatoren? Vul onderstaand formulier in en stuur jouw bericht.

Dit is een test

Het bericht is succesvol verstuurd

Je bericht heeft de studio bereikt. Je kan nu dit venster afsluiten.